7 x 24 Kombi Teknik Servisiİstanbul'un her köşesine!

KOMBİ BAKIMI

Kombi bakımı insan hayatı için her şeyin başında gelen önemli detaylar arasındadır. Öncelikle can ve daha sonra mal güvenliğiniz açısından her kış ayına girileceği sırada ve çıkarken muhakkak servisine bakımı yapılmalıdır. Bakımı olmayan kombiler başta içinin çok fazla dolmasından dolayı ısıtmayarak boş yere gaz yakmanızı sağladığından bütçenize büyük zarardır.

kombi bakımı

Bunun yanı sıra eğer temizlenmez ise ve çok dolduğu vakitte gazı içeri vererek zehirlenmelere sebep olacaktır. Bundan dolayı dikkatli olmalı ve daima kombi bakımı yaptırmalısınız. Her markanın kendi servisini arayarak bakımı yapılmalıdır. Çünkü servisler kendi markalarını bildiklerinden dolayı zarar vermeden kısa süre içerisinde kışın rahatlıkla ısınmanıza büyük bir hazırlık içinde olacaktır.

Kombi bakımı her iki açıdan da önemli olduğundan dolayı kesinlikle ihmale gelmez. Kombinin ön kapağı açılarak tüm parçalara zarar verilmeden temizlenir. Bundan sonra artık rahatlıkla ve güven içerisinde kombinizi kullanabilirsiniz. Tek yapılması gereken senede bir defa bile olsa kombilerin bakımları, onarımları kesinlikle servislerden geçirilmesi şarttır. Soba gibi içi dolduğu zaman gazı içeri vermemesi için şarttır.

İstanbulda Her Marka Kombi Bakım-Servis Hızlı servis ile hizmetinizdeyiz